İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kişisel Gelişim
  3. Kadın Bir Erkekte Nelere Dikkat Eder ?

Kadın Bir Erkekte Nelere Dikkat Eder ?

Kadın Bir Erkekte Nelere Dikkat Eder

Bu konu hemen hemen tüm erkekler tarafından bilinir. Ama nedense pek çok erkek bunu umursamaz. Bu olayın tabi ki psikoloji tarafı. Bu yazımızda neden umursamadıkları üzerinde duracağız. Erkek olarak karşı cinsle bir iletişim kurmak istiyorsanız bazı şeylere dikkat edip özen göstermeniz gerekiyor. Kadın erkekte nelere dikkat eder şeklinde bir soruya bir genelleme yaparak cevap vermek çok daha mantıklı.

Temizlik kadınlar için önemli demek isterdik. Ama tüm kadınlar için bunu söylemek mümkün değil. Evlerine gittiğinizde hijyen anlamında memnun kalamayacağınız kadınlar da var. Diğer bölüm kadınlar ise erkeklerin temizliklerini sorgulayabilecek temizlikte olan kadın grubu. Bu kadınlar ilk olarak erkeklerin ellerine bakarlar. Peki neden ellerine? Çünkü en çok göz önünde bulunan organlardan bir tanesi ellerdir. Diğer en çok göz önünde bulunan şey ise dişler. Kadınlar erkeklerin dişlerine de dikkat ediyorlar. Çürük ya da fırçalanmamış dişler hemen hanenize eksi puan olarak geçiyor.

Parfüm Kullanmak

Kadın erkekte nelere dikkat eder dendiğinde bir diğer seçenek ise erkeğin kokusudur. Hiçbir koku yaymıyorsanız bu sorun olmaz. Ama artı puan kazanmak istiyorsanız kesinlikle güzel ve kalıcı bir parfüm kullanmak gerekiyor. Eğer ter kokuyorsanız o zaman yine hiç şansınız yok demektir.

Kadınlar için önemli olan bir diğer nokta ise saç ve sakal temizliğidir. Saçlarda en önemli olan nokta ense tıraşıdır. Erkekler ense tıraşlarını kendileri göremedikleri için çok fazla önemsemeyebilirler. Unutabilirler de. Ancak kadınlar bir şekilde buna da dikkat ederler. Kadın görmek istediği şeyi size belli etmeden çok rahat bir şekilde görebilir. Gerekirse çatalı yere düşürür ve ayakkabılarınızın boyalı olup olmadığına kadar bakabilir. Siz erkek olarak bunu anlayabilirsiniz. Ancak yapacağınız pek bir şey yok. Böyle durumlarla karşılaştığınızda sakın aptal yerine konduğunuzu düşünmeyin. Kadınlar sizi keşfetmek için türlü numaralar yapacaktır. İlk başlarda belirli bir süre görmezden gelebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap